2022-2023 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAŞVURU VE KAYIT KILAVUZU

Bu kılavuz 2022 YKS ile Üniversitemize kayıt yaptıran Lisans öğrencileri için hazırlanmıştır.

 

YURT OLANAKLARI

Yurt Başvuru, Değerlendirme ve Kayıt İşlemleri

Yurtlar Müdürlüğü

2. Yurt Binası giriş Katı

Tel                          : (312) 2103000

e-posta                   : ym@metu.edu.tr

URL                       : http://www.yurtlar.metu.edu.tr

Yurtlarımızla ilgili bilgi almak ve kayıt işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamak için kayıt kılavuzunu özenle okumanızı rica ederiz. Sorularınıza aradığınız yanıtlar kılavuzumuzda yer almakta olup, özellikli durumlarda telefon veya e-posta yolu ile Yurtlar Müdürlüğü ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt döneminin yoğunluğu içerisinde telefon hatlarımız fazlaca meşgul olduğundan sorularınıza yanıt bulmak için öncelikle kılavuzu inceleme duyarlılığınıza teşekkür ederiz.

 

Dizin Pusulası

 

1  ) Yurtlar Hakkında Genel Bilgi

2  ) Yurtlarda Sağlanan Olanaklar

3  ) Yurtlara Başvuru

4  ) Özel Koşuldaki Öğrencilerin Başvuru ve Kayıt Hakları

5  ) Yurt Başvurularının Değerlendirilmesi ve Yurtlara Kayıt Hakkı Kazanma

6  ) Yurt Kayıt İşlemleri

7  ) Konukevi Statüsündeki Yurtlara Başvuru ve Kayıt İşlemleri

8  ) Yurt Kayıt Hakkının Dondurulması

9  ) Yurt Ücretleri

10) Yurtların Açılış tarihi

 

1) GENEL BİLGİ

 

ODTÜ Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına bağlı Yurtlar Müdürlüğü’nde 19 yurt hizmet vermekte olup, yurtlarımız, 3682 kadın, 4013 erkek olmak üzere toplam 7695 öğrenci kapasitesine sahiptir.

Bunlardan 2, 4, 6, 8, 9, İsa Demiray yurtlarının tamamı ile 19. Yurt ve Refika Aksoy ve yüksek lisans konukevi  yurtlarının bir bloğunda erkek, 1, 3, 5, 7, Faika Demiray yurtlarının tamamı ile 19.Yurt ve Refika Aksoy ve Yüksek lisans Konukevi yurtlarının bir bloğunda da kadın öğrenciler kalmaktadır.

Ayrıca Konukevi statüsünde kadın öğrenciler için Osman Yazıcı Konukevi,  12. Konukevi  ve 16.Konukevi,  erkek öğrenciler için Faik Hızıroğlu Konuk Evi ve 15.konukevi  barınma ihtiyacını karşılamaktadır.

Öğrencilerin barınma problemlerini kaliteli bir ortamda çözmeyi hedefleyen Yurtlar Müdürlüğü verilen hizmetle ilgili olarak, 2005 yılında TSE’den TSE-EN ISO 9001-2000 kalite belgesi almış olup, 2021 yılında da TSE-EN ISO 9001:2015 standardına uygun olarak belge tetkiki başarı ile tamamlanmıştır.

Birimimizde verilmekte olan hizmetler Yurtlar Yönetmeliği, Yurtlar Yönetim Kurulu Kararları, Yüksek Öğrenim Kurumları Öğrenci Disiplin Yönetmeliği ve Kalite Belgesi çerçevesinde hazırlanan prosedür, talimat, süreç akışları, görev yetki ve sorumluluklara göre yürütülmektedir.

Bu anlayışla Yurtlar Yönetim Kurulunca her yıl mevcut kapasite, başvuru durumu ve ilgili mevzuat hükümlerine göre belirlenerek Rektörlük Makamınca onaylanan yurtlara kabul ölçütleri çerçevesinde, öğrenci yurt başvuruları değerlendirilerek kabul ve kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir.

24 saat kesintisiz hizmet verilen yurtlarımızda öğrencilerin barınma ihtiyaçları; saygı, sevgi, eşitlik, güven ortamında, çağdaş, ODTÜ geleneklerine bağlı, kaliteli, şeffaf hizmet anlayışıyla ve ekip ruhuyla karşılanmaya çalışılmaktadır.

 

2) SAĞLANAN OLANAKLAR

 

2.1. Fiziksel Yapı

Üniversitemiz yurtları, öğrencilerimizin yerleşke içerisinde huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşayıp barınma, beslenme, kültürel ve sportif etkinliklere katılabilme, ders çalışma alanları vb. her türlü gereksinimlerini karşılayabilecek olanaklara sahiptir.

Her yurtta öğrencilerin yemek pişirebilmeleri için mutfaklar, bunların dışında bisküvi ve soğuk içecek makineleri bulunmakta ve ayrıca kantin hizmeti verilmektedir. Yerleşke içerisinde öğrencilerimizin beslenme ihtiyaçlarının karşılandığı Kafeteryanın yanı sıra yemek ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alışveriş merkezi (çarşı) yer almaktadır.

Bazı yurtlarımızda öğrencilerimizin yararlanabileceği 24 saat açık, internete bağlı bilgisayar laboratuvarları, ayrıca tüm yurt odalarımızda internet bağlantısı vardır.

Birimimize bağlı 1,2, 8 ve 9 no.lu yurtlarda yurt odaları 2+2+2+2 kişilik grup oda, 3, 4, 5, 6, 7 no.lu yurtlar ile Faik Hızıroğlu Konukevi, İsa Demiray, Faika Demiray ve Refika Aksoy yurtlarında  odalar 4 kişilik, 19. Yurt odaları ise 2+2 kişilik grup odadır. Bunların dışında Osman Yazıcı Konukevi, 15. Konukevi , 12.Konukevi  ve 16.Konukevinde 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar mevcuttur. Ayrıca Yüksek Lisans Konukevinde ise1 kişilik ,  1+1+1+1 kişilik grup oda  ve 2 kişilik odalar mevcuttur.

yurtlar.metu.edu.tr web sayfamızdan yurtlarımız ve donanımlarıyla ilgili bilgilere ulaşmak mümkündür.

 

2.2.Yurtlar ve İlgili Sosyal Alanlar

Yurt odalarında mini buzdolabı her öğrenci için çalışma masa ve sandalyesi, elbise ve ihtiyaç dolabı, ayakkabı dolabı bulunmakta olup öğrencilerimize yurt yönetimi tarafından nevresim takımı, yorgan ve yastık verilmektedir. İsteyen öğrenciler kendi nevresim takımlarını getirip kullanabilirler( bu durumda yatak takımlarının yıkanması kendi sorumlulukları dahilindedir). Yurt binalarında çalışma odası, mutfak ve çamaşır odası ile mimarlık öğrencilerimiz için çizim salonu bulunmaktadır. Çamaşır odalarında yeterli sayıda otomatik çamaşır ve kurutma makineleri, ütü ve ütü masası öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.

Öğrencilerin kullandığı yatak takımları periyodik olarak, ayrıca ihtiyaç olduğunda değiştirilmektedir. Kirli yatak takımları bünyemizdeki sanayi tipi makinaların yer aldığı çamaşırhanemizde yıkanmakta ve ütülenmektedir. Yurtlarımızda 24 saat sıcak su vardır.

 

2.3.Ulaşım

Yurtlarla şehir merkezi arasında ulaşım 07.00 - 24.00 saatleri arasında dolmuş, ve halk otobüsleri ile yapılmaktadır. Yerleşke ana giriş kapısından metro ile şehir merkezine ulaşım imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin derslerine zamanında gidebilmeleri için belli saatlerde yurtlar ve bölümler arasında ring seferleri yapılmaktadır.

 

2.4.Sağlık Hizmetleri

Yurtlar bölgesinde 24 saat hizmet veren Sağlık ve Rehberlik Merkezi mevcuttur.

 

2.5.Yurtlarda Uygulanan Kurallar

Her yurdun ilan panosunda ve Yurtlar Müdürlüğü web sayfasında(yurtlar.metu.edu.tr) yer alan Yurtlar Yönetmeliğinin öğrenciler tarafından mutlaka okunması gerekmektedir. Ayrıca öğrencilere yurda kayıt işlemleri sırasında yurtta uyulması gereken kuralları içeren bilgiler yazılı olarak imza karşılığı tebliğ edilir ve bundan sonra öğrencilerin yurt kuralları hakkında bilgi sahibi olduğu varsayılarak gerekli durumlarda disiplin işlemi başlatılır.

 

2.6. Öğrenci İzin Süreleri

Her öğrencinin bir dönem içinde, hafta sonları, bayram ve resmi tatil günleri hariç 30 gün izin kullanma hakkı vardır. İzin kullanacak öğrenci yurt danışmasında bulunan izin dosyasını doldurmalıdır. Ancak 18 yaşından küçük öğrencilerin evci iznine çıkabilmeleri için velilerinin yazılı izni olmalıdır. İlgili form Yurt Müdürlüklerinden temin edilebilir.

Yurtlara son giriş saati 24.00'dır.

 

2.7.Tatil Dönemlerinde Yurtlarda Barınma Olanağı

Tatil dönemlerinde eğitim programları devam eden (yaz okulu, zorunlu staj vb.) öğrenciler kalış nedenlerini belgelemek koşulu ile nöbetçi yurtlarda kalabilirler. Yarı dönem tatilinde yurtlarımızda öğrencilere hizmet vermeye devam edilmektedir.

 

2.8.Yurtta Kalma Süresi

Yurtlarda kalma süresi, 30 yaşını doldurmamış olmak kaydı ile Temel İngilizce Bölümüne devam edenler için en fazla 6 yıl, diğerleri için en fazla 5 yıldır. Bu süre içerisinde öğrenimlerini tamamlamamış olanların yurtla ilişkileri kesilir.

Yurda giriş yılı                      Kalma Süresi (yıl)

Hazırlık                                   5+1=6

1.sınıf                                      4+1=5

2.sınıf                                      3+1=4

3.sınıf                                      2+1=3

4.sınıf                                      1+1=2 

 

3) YURTLARA BAŞVURU

3.1.Yurt

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’ndan bağımsız olarak hizmet vermekte olan ODTÜ Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına bağlı Orta Doğu Teknik Üniversitesi  Yurtlarına ailesi Ankara merkez ilçeleri dışında ikamet edip, 30 yaşını doldurmamış, yurtlara yerleşme kriterlerini taşıyan  lisans programlarına kayıtlı öğrencilerimiz başvuru yapabilirler .     (Bakınız: yurtlar.metu.edu.tr web adresi Yurtlar Yönetmeliği Madde:6 ve Madde:9 da belirlenmiş kriterler).

 

ODTÜ kampüs alanı içerisinde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurt bulunmamakta olup bu yurtlar için başvuru talebinin YURTKUR ‘a yapılması gerekmektedir. ODTÜ Yurtlarına başvuru yapan Derece ile Üniversitemizi kazanıp, yurtlara sıralamasız yerleşme hakkı kazanan öğrenciler dışında kalan öğrencilerimizin (her hafta boşalan yerlere yeni öğrenciler çağrılarak kayıtlara devam edilir) ODTÜ Yurtlarının yanı sıra ayrıca YURTKUR ‘a da başvuru yapması (ODTÜ yurtları çıkıncaya kadar kalabilecek yer sağlamak bakımından)  önemle tavsiye edilir.

 

 3.2.Yurt Başvuru Süreci (Konukevleri dahil)

 

E-devlet üzerinden üniversite kayıtlarını tamamlayan öğrencilerimizin 24-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında ODTÜ 2022 YKS Kayıt programına veri girişi sırasında internet adresinden “Başvuru İşlemleri” başlığı altındaki aile bilgileri ve yurt bilgileri ile ilgili bölümleri doldurup tüm yurtlarımız (konukevi dahil) için  başvuru işlemlerini sonlandırmaları gerekmektedir. Bu formun dikkatlice doldurulması ve doğru bilgilerin sisteme girildiğinden emin olunması gerekmektedir. Formlar değerlendirilmek üzere Yurtlar müdürlüğü Bilgi sistemine aktarıldıktan sonra bilgi güncellemesi yapılmayacaktır. Bu nedenle aile geliri, ikamet adresi ve özel koşullarla ilgili bilgileri kontrol ederek formun sonlandırılmasını tavsiye ederiz.

 

24-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında OD 2022 YKS Kayıt Programından veri girişi yapan öğrenciler için başvuru kontrol listeleri 07 Eylül 2022 tarihinde Yurtlar Müdürlüğü web sayfamızda yayınlanacaktır. Bu listede ismi olmayan öğrencilerimiz 07-08 Eylül 2022 tarihlerinde yeniden başvuru yapmaları gerekmektedir. Ek başvuru süreci ile ilgili 07 Eylül 2022 tarihinde Yurtlar Müdürlüğü web sayfasında duyuru yayınlanacaktır. Bu tarihlerden sonra yurt başvurusu olmayan öğrenciler için sistem tekrar açılmayacaktır.

 

ODTÜ 2022 YKS Kayıt Programına veri girişi için  https://ykskayit.metu.edu.tr/ adresini kullanabilirsiniz. 


4) ÖZEL KOŞULDAKİ ÖĞRENCİLERİN BAŞVURU VE KAYIT HAKLARI

 

“YURTLAR YÖNETMELİĞİ      Madde 9.
……
Devlet himayesine alınmış ve yetiştirme yurtlarında barındırılmış öğrencilerle, %45 oranında fiziki özürleri sağlık kurullarınca raporla belgelenmiş öğrenciler puan sırasına alınmadan yurtlara kabul edilirler.  

      Hükmü yer almakta olup, bu şartlardaki öğrencilerimiz öncelikli olarak yurtlara yerleşme hakkına sahiptir. Engelli öğrencilerimiz ise Yurtlar Müdürlüğü ve Engelsiz ODTÜ Birimi ile irtibata geçerek, engelli öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak donanımda özel olarak tefrişi yapılan odalarımızdan yararlanma olanağını kullanabilirler.

 

5) YURT BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ ve YURTLARA KAYIT HAKKI KAZANMA

Öğrencilerimizin yurt başvuruları; her yıl Yurtlar Yönetim Kurulunun mevcut kapasite, boş yatak sayısı ve yurtlara başvuran öğrenci sayısını dikkate alarak saptadığı ve Rektörlük Makamınca onaylanan kabul ölçütlerine göre değerlendirilerek puanlamaya tabi tutulur. Yurt başvurusunu tamamlayan ve yurtlara yerleşme kriterlerini (yurtlar.metu.edu.tr web adresi Yurtlar Yönetmeliği Madde:6 ve Madde:9)  sağlayan tüm öğrencilerimiz;  YKS başarı puanları ve ailelerinin gelir düzeyleri gibi ölçütler esas alınarak oluşturulan yurt puanı sıralamasına göre yurtlara yerleşme hakkı elde ederler.

 

Yurtlar Yönetim Kurulu kararı gereği Üniversitemize yeni kayıt olan ve yurtlara kabul şartları taşıyan tüm öğrencilerimizden yurt talep edenlere yurtlara yerleştirilmede puan sıralaması da göz önünde tutularak öncelik verilmektedir. Temel İngilizce Bölümüne başarısızlık veya herhangi bir nedenle tekrar devam edecek öğrenciler ile ara sınıf öğrencilerinin yurt yerleştirmelerine Üniversitemize yeni kayıt olan öğrencilerin yurt yerleştirmeleri tamamlandıktan sonra başlanacaktır. Bu nedenle yayınlanan listelerin dikkatlice takip edilmesi oldukça önemlidir. 2022-2023 eğitim öğretim yılında üniversitemizi kazanan , yurtlarda kalma kriterlerini sağlayarak yurt başvurusunda bulunan öğrencilerin başvuruları  öncelikli değerlendirilecektir

 

Ayrıca, Yurtlar Yönetim Kurulu kararı gereği ÖSYS’de YKS yerleştirme puan türleri dikkate alınarak, Türkiye genelinde sıralamaya giren ve ODTÜ’yü kazanan üstün başarılı öğrencilerden;

 

ODTÜ'ye aşağıdaki koşullarda yerleştirilen ve Ankara dışında ikamet etmekte olanlardan;

(a) SAYISAL           puan sıralamasında  ilk 4000 öğrenci arasında yer alan,

(b) EŞİT AĞIRLIK  puan sıralamasında  ilk  500   öğrenci arasında yer alan,

(c) SÖZEL                puan sıralamasında  ilk  300   öğrenci arasında yer alan,

(d) DİL                     puan sıralamasında ilk 100 öğrenci arasında yer alan,

(e) TÜBİTAK tarafından düzenlenen bilim olimpiyatlarında ilk 3 dereceye giren öğrenciler,

 ODTÜ yurtlarına  ücreti karşılığı sıralamasız olarak kabul edilmektedir.

 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 19, İsa Demiray, Faika Demiray ve Refika Aksoy öğrenci yurtlarına yerleştirmeler; öncelikle başarı puanına göre sıralamasız yerleşme hakkı kazanan öğrencilerin tercihleri doğrultusunda, daha sonra diğer öğrencilerin yurt başvuru değerlendirmeleri sonucu oluşan  yurt  puanı  sıralamasına göre yapılmaktadır.

 

Başarı kriterlerini sağlayarak sıralamasız olarak (puanlamaya tabi tutulmadan) yurt kayıt hakkı elde eden öğrencilerimizden Konukevi statüsündeki yurtlardan yararlanmak isteyen öğrencilerimiz de Konukevi Statüsündeki Yurtlara Başvuru ve Kayıt İşlemleri başlığı altında yer alan yönergeler doğrultusunda oda ücretleri ile sabit gider ve depozitolarını da ödeyerek on-line kayıtlarını yapabilirler.

 

6) YURT KAYIT İŞLEMLERİ

6.1.Kayıt Listelerinin İlanı

Kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizin yerleştirildikleri yurtlara ait ilk liste 19 Eylül 2022 Pazartesi günü Yurtlar Müdürlüğü web adresinde (yurtlar.metu.edu.tr) ilan edilecektir. Öğrencinin yerleşeceği yurt, isminin karşısında yer alacak olup on-line kayıtlarını yapabilirler. İsminin karşısında yurt adı bulunmayan öğrenciler yurt puanlarına göre yerleştirildiğinden, her hafta yerleştirme yapılacak yurt puan tablosunu, kayıt hakkı elde edene kadar web sayfasını takip etmeye devam etmelidir. Yurtlara başvuruda bulunan tüm öğrenciler  20 Eylül 2022 tarihinde yapılacak olan Konukevi statüsündeki yurtları da tercih edebileceklerdir. Numaralı yurtlara yerleştirildiği halde Konukevini tercih ederek 20 Eylül 2022 tarihinde kesin kayıt yaptıran öğrencilerimizin numaralı yurt hakkı iptal olur ve Konukevlerine kayıt yaptıran öğrencilerimiz numaralı yurtlara 1 yıl süresince başvuru yapamayacaktır.

 

6.2.Kayıt İşleminin Tamamlanması

            Yurt kayıt hakkı elde edilen öğrencilerimizin ilan edilen gün ve zaman aralığında kayıt hakkı kazandıkları Yurt Müdürlüğü’ne başvurarak kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

 

7) KONUKEVİ STATÜSÜNDEKİ YURTLARA BAŞVURU VE KAYIT İŞLEMLERİ

 

7.1. Konukevi Statüsündeki Yurtlarla İlgili Bilgilendirme

        

Üniversitemiz yerleşkesinde Yurtlar Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Konukevi statüsündeki yurtlarımız  (12. Konukevi , 15. Konukevi, 16.Konukevi, Osman Yazıcı Konukevi ve  Faik Hızıroğlu Konukevi   farklı oda tiplerine ve donanıma sahip olup, öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamaktadır.

 

7.2.Konukevi Statüsündeki Yurtlara Başvuru  ve Kayıt İşlemleri

 

Konukevlerine (Osman Yazıcı Konukevi, 12.Konukevi , 15.  Konukevi, 16.Konukevi ve  Faik Hızıroğlu Konukevi ) kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimiz, ODTÜ 2022 YKS Kayıt Programı veri girişi sırasında yurt başvurularını tamamlamış olarak 20 Eylül 2022 Salı gününde ogrencikonukevikayit.metu.edu.tr web adresindeki yönergeler doğrultusunda tercih ettikleri Konukevi oda ücretleri ile sabit gider ve depozitolarını da ödeyerek on-line kayıtlarını yapabilirler. Yurtlara yerleşme kriterlerini sağlayan öğrenciler kayıt için gerekli olan belgeleri öğrenim yılı başında yurt açıldığı günden itibaren yurt yönetimine teslim edip, yurt bilgi kartlarını doldurduktan sonra kayıt işlemi tamamlanacaktır.

 

20 Eylül 2022 Salı günü gerçekleştirilecek Konukevi kayıtlarında kendilerine uygun yer bulamayan öğrencilerimiz Yurtlar Müdürlüğüne dilekçe vermeleri halinde boşalacak yerlere kayıt için çağrılacaktır.

 

Konukevi kayıtlarını herhangi bir nedenle tamamlamayan öğrenciler ise puan esasına göre yerleştirme yapılan listelerden yurt hakkı elde edip etmediklerini takip edebilirler.

 

 

8) YURT KAYIT HAKKININ DONDURULMASI

Üniversiteyi yeni kazanıp yurt başvurusunda bulunan ve yurtlara yerleşmeden Üniversite kaydını herhangi bir nedenle donduran öğrencilerin yurt haklarının saklı tutulabilmesi için Yurtlar Müdürlüğüne dilekçe ile başvurmaları ve yurt depozitosu ile sabit gider ücretini ödemeleri gerekmektedir.

 

Bunun için Yurtlar Müdürlüğü’ne başvurmanız halinde dilekçenize eklediğiniz bahsi geçen depozito-sabit gider makbuzları ve kayıt dondurduğunuza dair evrak ile birlikte kayıt hakkı kazandığınız yurda yönlendirilip, öğrenci bilgi kartlarını doldurarak işlemlerinizi tamamlamanız istenecektir.  Bu işlemleri tamamlamadığınız takdirde yurt hakkınız saklı tutulamayıp, bir sonraki yıl talebiniz halinde ara sınıf öğrencisi statüsünde yurt başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

9) YURT ÜCRETLERİ

 

2022-2023 EĞİTİM  ÖĞRENİM YILI YURT ÜCRETLERİ

 

YURDUN ADI

 

TOPLAM KAPASİTE

ODA KAPASİTELERİ

ÜCRET(aylık)

 

KADIN

ERKEK

1

2

3

4

Grup Oda

 

1. Yurt (2+2+2+2 Grup oda)

308

--

 

 

 

 

x

 536 TL   

2. Yurt(2+2+2+2 Grup oda)

--

300

 

 

 

 

x

 536 TL   

3. Yurt

396

 -- 

 

 

 

x

 

 417 TL     

4. Yurt

396

 

 

 

x

 

 417 TL     

5. Yurt

346

--

 

 

 

x

 

 417 TL     

6. Yurt

 

338

 

 

 

x

 

 417 TL     

7. Yurt

354

--  

 

 

 

x

 

 417 TL     

8. Yurt(2+2+2+2 Grup oda)

  --

476

 

 

 

 

x

 536 TL     

9. Yurt(2+2+2+2 Grup oda)

 --

437

 

 

 

 

x

 536 TL     

İsa Demiray Öğrenci Yurdu

  --

604

 

 

 

x

 

 621-816 TL      

Faika Demiray Öğrenci Yurdu

628

--

 

 

 

x

 

 621-816 TL       

Refika Aksoy Öğrenci Yurdu

318

322

 

 

 

x

 

 621-816 TL            

19. Yurt(2+2 Grup oda)

311

383

 

 

 

 

x

 935 TL    

Osman Yazıcı Konukevi  (*)

214

--

x

x

x

x

 

 808-2542   TL   

Faik Hızıroğlu Konukevi  (*)

 

184

 

 

 

x

 

 808 TL         

12. Konukevi   (*)

320

--

x

x

 

x

 

 808-2975 TL   

15. Konukevi 1 (*)

 316 

 

x

 

x

 

 1168-3105    TL   

16. Konukevi  (*)

227

--

x

x

x

 

 

1931-2894 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10)YURTLARIN AÇILIŞ TARİHİ

Yurtlarımız 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında 26 Eylül 2022 tarihinde açılacaktır.

 

 

 


Son Güncelleme:
22/08/2022 - 16:00